מעצבי משרדים

תכנון ועיצוב משרדים הוא תחום מרתק במיוחד. מעצבי משרדים צריכים לקחת בחשבון הרבה אלמנטים במרחב: בניגוד לחלל הביתי, משרד צריך לשרת כמות גדולה של אנשים, להיות נוח לעבודה אישית ועבודת צוות, לספק פתרונות אחסון ופתרונות מידוף לציוד משרדי כבד ועוד. זאת בנוסף כמובן לפן האסתטי של המשרד, שצריך לשדר יוקרה ותחכום לצד חמימות. זו הסיבה שכשאתם מחפשים מעצבי משרדים חשוב שתבחרו סטודיו לעיצוב משרדים שיודע להביא בחשבון את כל האלמנטים האלו ולשלב ביניהם בצורה הנכונה ביותר. למשרד שמעוצב כראוי נעים להיכנס וזה משפיע על תפוקת העובדים ותחושת הלקוחות.

סטודיו לעיצוב משרדים

דוגמה לסטודיו מוביל לתכנון ועיצוב משרדים הוא "עיצוב חכם" של המעצבת לי אשבל. מבין מעצבי משרדים, אשבל נחשבת לאחת המוכשרות הפועלות כיום בישראל ומתפעלת ביד רמה סטודיו לעיצוב משרדים, עסקים וחללי מגורים.

אחת הסיבות שאשבל נחשבת למוכשרת במיוחד מבין מעצבי משרדים, היא היכולת שלה להביא בחשבון את האספקט העיצובי לצד זה הפרקטי והניסיון הרב שלה מאפשר לתכנן משרדים בעלי מראה אקסקלוסיבי ומזמין בו זמנית.

תכנון ועיצוב משרדים

מעצבי משרדים שעובדים נכון, צריכים לראות בחזונם את התמונה הגדולה עוד בטרם הם ניגשים למלאכת תכנון ועיצוב משרדים. את החזון הזה ניתן לגבש באמצעות היכרות מעמיקה עם הלקוח וזו הסיבה שמעצבי משרדים שמכבדים את עצמם, יקפידו להיפגש עם הלקוח עד שיבינו לחלוטין מהם הצרכים והשאיפות שלו מן החלל, כמו גם טעמו האישי וההיכרות שלו עם טרנדים בעולם עיצוב מרחבי עבודה.

חשוב שתבחרו סטודיו לעיצוב משרדים שעובד לפי שלבים מוגדרים ויכול להדגים לכם את התוצאה שמתקבלת בסוף התהליך, עוד לפני שבכלל תתחילו אותו. יחד עם זאת, יש לבחור מעצבים שאתם סומכים עליהם ולתת להם לבצע את עבודתם נאמנה, תוך שהם מביאים לידי ביטוי את הניסיון שלהם בתחום.

מעצבת פנים משרדים

כאמור, בעבודה כמעצבת פנים משרדים הם לא החלל היחיד שאשבל מעצבת ויש באמתחתה ניסיון רב גם באדריכלות, עיצוב פנים והום סטיילינג של דירות מגורים. לכן, סטודיו "עיצוב חכם" מעניק שירות לסוגים שונים של לקוחות, מה שמאפשר לאשבל לצבור ניסיון רב יותר ולתת מענה לכל לקוח שפונה אליה, עד לשביעות רצונו המלאה בסוף התהליך.

אשבל פיתחה שיטת עבודה הדרגתית המתחילה מהיכרות הלקוח, ממשיכה בבניית הקונספט לעיצוב המשרד ומסתיימת בבחירת בעלי מקצוע וספקים בעלי שם, כמו גם סטיילינג סופי לכל סוג של חלל.
 
 


חולמים על עיצוב מושלם?
אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים
ונציג יצור איתכם
קשר בהקדם

חולמים על עיצוב מושלם? אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים ונציג יצור איתכם קשר בהקדם


לי אשבל- עיצוב חכם אדריכלות ועיצוב פנים

cube, cube, box, 3d, miscellaneous

074-767-94-15

phone2, phone, contact, telephone, support, call

lee@smartdesignarc.co.il

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

יוסי בנאי 42, ראש העין

location, location, map, marker, pin


גלריה

 


בלוג

 


מאמרים


מאמרים נוספים