עיצוב אולמות אירועים

עיצוב אולמות אירועים שונה מהותית מעיצוב של דירות, משרדים ובתי עסק אחרים. עיצוב אולמות אירועים הוא בדרך כלל גרנדיוזי יותר ומיועד על-מנת להרשים ולהמם וזאת הסיבה שעבור עיצוב פנים אולמות אירועים צריך לבחור בקפידה מעצבת פנים אולמות אירועים, שיש לה ניסיון בשדרוג חללים מהסוג הזה והיא יודעת לבחור את חומרי הגלם והפריטים המרהיבים ביותר, כדי להשרות באולם אווירה חגיגית ומפוארת.

עיצוב פנים אולמות אירועים

סטודיו "עיצוב חכם" של לי אשבל הוא אחד המקומות המובילים בארץ לעיצוב אולמות אירועים. אשבל היא מעצבת פנים אולמות אירועים בנוסף ל "כובעים" הרבים האחרים שהיא חובשת, כמעצבת משרדים וחללי מגורים. בעיצוב אולמות אירועים מקפידה אשבל לתכנן חלל שהאווירה בו היא הרבה יותר ממרשימה – היא גם מביאה בחשבון את הנוחות של האורחים מעל הכול ואת כל הפרמטרים שהופכים אירוע למוצלח, מבחינת עיצוב הפנים והחוץ. לאשבל יש את היכולת הזו משום שמעבר לעיצוב פנים אולמות אירועים, היא גם אדריכלית פנים, מה שאומר שהיא יכולה לתכנן גם שינויים מבניים באולם, בצורה שתגדיל אותו, תהפוך אותו לבטיחותי יותר עבור כמות גדולה של אנשים, תחלק אותו לחללים נפרדים ועוד.

מעצבת פנים אולמות אירועים

לעיצוב אולמות אירועים יש עוד היבט מעבר לפאר ולהדר. מעצבת פנים אולמות אירועים צריכה לסגנן את האולם בצורה שתקלע לטעם של קהלי יעד מגוונים. בניגוד לעיצוב ביתי, שתואם את הטעם של המשפחה המתגוררת בבית, עיצוב פנים אולמות אירועים צריך לשלב בתוכו טרנדים נפוצים של עיצוב אולמות אירועים, תוך הבנה מעמיקה של הקהל המקומי ואופי האירועים הנחגג במקום. לכן מומלץ לבחור עבור תהליך העיצוב סטודיו מקצועי ובעל שם, שיוכל לשלב בין כל הפרמטרים האלו וליצור מרחב חגיגי שניכר שהקדישו לו תשומת לב. עיצוב של אולם אירועים מורכב לרוב גם מעיצוב חוץ של  גינה מרווחת וגם לשם כך חשוב לבחור מעצב מקצועי בעל היכרות עם תחום עיצוב החוץ ויכולת להפוך כל גינה למרשימה, עם פינות ישיבה ועוד.

אדריכלית אולמות אירועים

אין ספק שאם אתם מחפשים אדריכלית אולמות אירועים, לי אשבל מסטודיו "עיצוב חכם" היא אשת המקצוע האידיאלית עבורכם. הניסיון של אשבל בתחום אדריכלות הפנים היא זו שמאפשרת לה להפוך כל אולם אירועים ליצירת מופת, שתשדר את היוקרה והאלגנטיות שהלקוחות של האולם שואפים ליצור באירוע שלהם ותאפשר לאולם להיות מוביל בתחומו ומוכר באמצעות העיצוב עוצר הנשימה שלו.
 
 


חולמים על עיצוב מושלם?
אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים
ונציג יצור איתכם
קשר בהקדם

חולמים על עיצוב מושלם? אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים ונציג יצור איתכם קשר בהקדם


לי אשבל- עיצוב חכם אדריכלות ועיצוב פנים

cube, cube, box, 3d, miscellaneous

074-767-94-15

phone2, phone, contact, telephone, support, call

lee@smartdesignarc.co.il

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

יוסי בנאי 42, ראש העין

location, location, map, marker, pin


גלריה

 


בלוג

 


מאמרים


מאמרים נוספים