עיצוב ואדריכלות

אנשים רבים תוהים מה הקשר בין עיצוב ואדריכלות פנים ואם בכלל יש שוני ביניהם.  עיצוב ואדריכלות הם שני מושגים שנעשו יותר ויותר נפוצים בשנים האחרונות, בשל הפופולאריות ההולכת ומתגברת של תחומים כמו הום סטיילינג, הום מייק אובר, עיצוב וסטייל ועוד. זוהי חלק ממגמה עולמית נרחבת, ששמה אדריכלות ועיצוב יד ביד וכשני אלמנטים קריטיים בתכנון בתים, שהיום בניגוד לעבר הם כבר לא פרקטיים בלבד אלא נועדו גם על-מנת לשרת צרכים אסתטיים ולגרום לחוויית המגורים להיות מרוממת נפש.

עיצוב ואדריכלות פנים

 על אף שנוטים לעיתים להתבלבל בין עיצוב ואדריכלות, מדובר בשני תחומים שונים במהותם. ההיבט של "עיצוב" בעיצוב ואדריכלות מתייחס בעיקר לשינויים "קוסמטיים" בחלל, שמטרתם להביא לכך שהוא יהיה נוח יותר, יפה יותר ונעים יותר. לצד זאת, ההיבט של "אדריכלות" בצמד עיצוב ואדריכלות פנים, עיקרו שינויים מבניים של ממש, כולל עיסוק עם הנדסה, שרטוט, מערכות פנים ועוד.

בעל המקצוע האידיאלי עבור שינויים כאלו ואחרים בבית, הוא כזה שמתעסק בשני התחומים: אדריכלות ועיצוב. באופן כזה אתם יכולים להיות רגועים שכל השינויים שמתוכננים עומדים בתקני הבניה ולצד זאת, יביאו את הבית שלכם לשיאים אסתטיים ויגרמו לו להיראות חדיש ויפה.

אדריכלות ועיצוב

סטודיו "עיצוב חכם" הינו סטודיו לעיצוב ואדריכלות פנים, הממוקם בלוקיישן נגיש בראש העין. בעלת הסטודיו היא לי אשבל, העוסקת ב עיצוב ואדריכלות מזה שנים רבות ונותנת מענה ללקוחות מגוונים מהמגזר הפרטי והעסקי. לאשבל ניסיון בעיצוב ואדריכלות של חללי מגורים, משרדים, חללים עסקיים, אולמות אירועים ועוד ואת כולם היא מעצבת בהתאם לידע הנרחב שלה בתחום, המשלב השכלה כאדריכלית פנים לצד חוש אסתטי מפותח וכשרון להום סטיילינג.

"עיצוב חכם" הוא סטודיו מוביל לאדריכלות ועיצוב בין השאר הודות לשירות המעולה שמעניקה לי אשבל לכלל לקוחותיה ולשיטת העבודה הקפדנית שפיתחה, המאפשרת לה למקסם תוצאות בכל פרוייקט.

תכנון ועיצוב פנים

אם אפשר לקבוע שיש שלב בתהליך של תכנון ועיצוב פנים שהוא החשוב ביותר, ניתן להגיד שזהו השלב ההתחלתי. בשלב זה מכיר המעצב את לקוחותיו וההיכרות הזו היא מה שמהווה את הבסיס לכל העבודה לאחר מכן, כולל גיבוש הקונספט שבהתאם לו יעוצב החלל ובחירת אנשי המקצוע המתאימים ביותר על-מנת לספק את חומרי הגלם ולסייע להגשים את החלום. לכן, בחרו במעצב פנים שקשוב לרצונות שלכם ומביע עניין אמיתי בשאיפות שלכם עבור החלל, כדי שתיהנו מהתהליך מתחילתו ועד סופו.
 
 


חולמים על עיצוב מושלם?
אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים
ונציג יצור איתכם
קשר בהקדם

חולמים על עיצוב מושלם? אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים ונציג יצור איתכם קשר בהקדם


לי אשבל- עיצוב חכם אדריכלות ועיצוב פנים

cube, cube, box, 3d, miscellaneous

074-767-94-15

phone2, phone, contact, telephone, support, call

lee@smartdesignarc.co.il

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

יוסי בנאי 42, ראש העין

location, location, map, marker, pin


גלריה

 


בלוג

 


מאמרים


מאמרים נוספים