תהליך העבודה

שלב א- לומדים להכיר

בין אם אתם מרגישים שאתם רוצים שינוי של ממש, אבל לא בדיוק יודעים מה אתם רוצים לשנות ואיך להתחיל, לבין אם אתם מבולבלים משפע האפשרויות וסגנונות העיצוב הקיימים כיום, מטרת המפגש הראשוני היא ללמוד להכיר אתכם. להקשיב לצרכים שלכם, הרצונות, החלומות ומאפייני האישיות שלכם: מה חשוב לכם ומה חסר במצב הקיים אותו הייתם רוצים לשנות.כך נוכל ביחד להבין מה הכיוון העיצובי שהכי מתאים לכם ואלו מהלכים נדרשים כדי להפוך את הבית שלכם מעוד סתם בית לבית החלומות שלכם. 
לכל אחד ממעצבי הפנים או האדריכלים ישנה דרך המובילה את תהליך עבודותו. 
עיצוב חכם בעיני, הוא עיצוב המחבר בין כל המידע המתקבל מבעלי הנכס לבין ההבנה העמוקה של המעצב לצריכיהם, בעזרתה הוא מתרגם בשטח פתרונות פונקציונאליים ויצירתיים, המשתלבים יפה בסגנון העיצובי שנבחר לבית.

שלב ב- מגבשים קונספט

בשלב הזה, נסתכל ביחד על הבית במבט כולל, נבחן אפשרויות וסגנונות שונים שיכולים להתאים לבית שלכם ולבסוף נגבש קונספט עיצובי ראשוני שיחבר בין כל החלומות שלכם לכל האילוצים המבניים בשטח ויצור שלמות עיצובית אחת.
המטרה שלי היא ליצור עבורכם את הבית שתמיד תרצו לחזור אליו, שיהיה המבצר שלכם, המקום החמים והפרטי שלכם שבו תרגישו הכי בנוח בכל מצב וזמן נתון.

שלב ג- בונים תוכנית

עם בחירת הקונספט המוצע ואישורו, מגיע שלב התכנון המפורט בו אני מתרגמת את הרעיונות והסקיצות לתוכניות עבודה מפורטות לתכנון מחודש לחלל הכולל מידות, תוכניות הריסה (במידה ומחליטים לשבור קירות) ובניה, פריסת אינסטלציה, חשמל ונגרות על פיהן יעבדו בעלי המקצוע.

שלב ד- בוחרים צוות מנצח

עם קבלת אישורכם לתכנון המוצע, נחל בביצוע מכרזים בין הקבלנים ובעלי מקצוע שיתנו לנו הצעות מחיר בהתאם לתוכנית ולכתב הכמויות. איתור בעלי המקצוע הינו שלב חשוב בתהליך העיצוב מאחר ואלו האנשים שילוו את הפרויקט מתחילתו ועד סופו, כך שמעבר למחיר, אאתר בשבילכם את האנשים המקצועיים ביותר, בעלי ניסיון ואלו שהכי יתאימו לביצוע הפרויקט. לאחר בחירת אנשי הצוות, נחל בביצוע הפרויקט.

שלב ה- עושים לבית הום סטיילינג

לאחר ששלבי הבניה הסתיימו בהתאם לתכניות, הבית נראה טוב אך בשביל שייראה מדהים, אנו נכנסים לשלב המרגש ביותר של ההום סטיילינג בו אנו מפיחים בבית חיים ויוצרים לו אופי ייחודי משלו. נבחר ביחד ריהוט, וילונות, גופי תאורה, פריטי נוי וכל מה שיוסיף לבית יופי ואווירה. עכשיו לי נותר רק למקם את כל הפריטים ולשלבם נכון בהתאם למבנה הבית ולכם נותר רק לגור בבית המעוצב שלכם.
 


חולמים על עיצוב מושלם?
אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים
ונציג יצור איתכם
קשר בהקדם

חולמים על עיצוב מושלם? אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים ונציג יצור איתכם קשר בהקדם


לי אשבל- עיצוב חכם אדריכלות ועיצוב פנים

cube, cube, box, 3d, miscellaneous

074-767-94-15

phone2, phone, contact, telephone, support, call

lee@smartdesignarc.co.il

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

יוסי בנאי 42, ראש העין

location, location, map, marker, pin


גלריה

 


בלוג

 


מאמרים


מאמרים נוספים