אדריכל יחידות דיור

בעולם של עיצוב פנים יחידות דיור הן תת-תחום בפני עצמן. אם אי פעם שאלתם את עצמכם מה בעצם עושה אדריכל יחידות דיור, התשובה היא פשוטה: הכישרון והיכולת של אדריכל יחידות דיור הם לקחת כל סוג של מרחב למגורים ולהפוך אותם לבית על כל המשתמע מכך.

לי אשבל היא אדריכלית יחידות דיור שמאמינה שיש הבדל בין בית לבין "ביתי" והיא בעלת ניסיון באדריכלות ועיצוב פנים של דירות מסוגים שונים, גדולות וקטנות. אשבל עובדת גם עם בעלי תקציבים גדולים כגון בעלי דירות דופלקס וכדומה וגם עם בעלי יחידות דיור קטנות יותר ולכולם היא מקפידה להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר שיש.

אדריכלית יחידות דיור

יש לזכור כי אדריכל יחידות דיור לא תמיד עוסק גם בעיצוב פנים יחידות דיור ולמעשה, מדובר בשני תחומים שונים, גם אם משיקים. אדריכל יחידות דיור הוא לאו דווקא בעל עין אסתטית ומסוגל לתת מענה לצרכים הדקורטיביים של הדירה, אלא מתמקד בתכנון הבנייה כך שתהיה בטיחותית, פרקטית או נתונה לשינויים. זהו בדיוק היתרון של אשבל, שמעבר לעבודתה כאדריכלית יחידות דיור, משמשת גם כמעצבת פנים וניתן למצוא בסטודיו שלה – "עיצוב חכם" – שירותים המתמקדים בהיבט האדריכלי, כמו גם עיצוב פנים והום סטיילינג לכל סוגי המגורים.

עיצוב פנים יחידות דיור

בתחום של עיצוב פנים יחידות דיור אינן המרחבים היחידים שנהנים משירותים של עיצוב וסטיילינג. אדריכל יחידות דיור וכמובן מעצב פנים, נותן שירות גם לחנויות, קליניקות ועסקים שונים. יחד עם זאת, לעבודתו של אדריכל יחידות דיור יש משמעות מיוחדת משום שהוא זה שאמון על לתכנן בקפידה כל חדר בנפרד ובו בזמן לוודא כי מתקיים קשר בין החדרים.. על-מנת להשיג את הקשר הזה, פיתחה אשבל שלבי עבודה קבועים, בהם משתמשים בסטודיו "עיצוב חכם" על-מנת לתת מענה מושלם לכל סוג של חלל. במסגרת עבודתה כאדריכלית יחידות דיור, אשבל מעניקה ללקוחות שירות ייחודי, המותאם לצרכיהם וכולל היכרות עמוקה עם החזון שלהם לגבי יחידת הדיור שהם רוצים לגור בה או למכור/להשכיר לאחרים.

מעצבת פנים יחידות דיור

כאמור, כמעצבת פנים יחידות דיור הן עיקר עבודתה של לי אשבל ויש לה ניסיון רב בעיצוב סוגים שונים של דירות, בגדלים ותקציבים שונים. מטבע הדברים, עיצוב של דירה קטנה שונה מעיצוב של דירה גדולה ויקרה, אך אשבל מצליחה פעם אחר פעם לקלוע ולהגיע לתוצאות יפהפיות בכל חלל שהיא מעצבת.
 
 


חולמים על עיצוב מושלם?
אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים
ונציג יצור איתכם
קשר בהקדם

חולמים על עיצוב מושלם? אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים ונציג יצור איתכם קשר בהקדם


לי אשבל- עיצוב חכם אדריכלות ועיצוב פנים

cube, cube, box, 3d, miscellaneous

074-767-94-15

phone2, phone, contact, telephone, support, call

lee@smartdesignarc.co.il

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

יוסי בנאי 42, ראש העין

location, location, map, marker, pin


גלריה

 


בלוג

 


מאמרים


מאמרים נוספים