כל בית והעיצוב שלו

לא כל בית הוא בית מגורים. יש בתים שייעודם שונה, אבל עדיין מדובר בבתים: חללים בנויים עם קירות, תקרות ורצפה. אז איך מעניקים לכל אחד אופי משלו ? אדריכלות פנים ועיצוב פנים הם הרבה יותר מבחירת צבע האריח של הרצפה או הצבע של מסגרת האלומיניום לחלונות. למעשה, מדובר בשפה ויזואלית שמתורגמת על ידי מי שצופה בה למשמעות.

עיצוב בית כנסת
כך, למשל, עיצבנו בית כנסת בגני תקווה ובו 2 קומות ומרתף המשמש ככולל לתלמידי ישיבה. תקציב השיפוץ הוקצה לקומת הכניסה ולקומת המרתף ובעת תכנון השיפוצים והעיצוב הפנימי היה צריך להתחשב בכך שבית הכנסת קיבל כתרומה ארון קודש והחללים הפנימיים של ביה"כ, הצבעים והריהוט צריכים להתאים לארון הקודש החדש.
 
המבנה עבר שיפוץ יסודי שעליו ניצח הסטודיו שלנו. במסגרת העיצוב מחדש הוכנסו אלמנטים של קשתות לכניסה ולחלונות המבנה. החלונות עצמם קושטו בויטראז'ים אמנותיים ועליהם ציורי חנוכיות, יונה עם עלה של זית וסמלי 12 השבטים. לחללים הפנימיים הוכנסה תאורה מתאימה של ספוטים ושנדלירים. תלמידי הכולל זכו לספסלי ישיבה חדשים מרופדים בירוק ועשויים מעץ אלון התואם את ארון הקודש.
 
השימוש בחומרים, צורות ואלמנטים – עץ, קשתות, ויטראז' הוא אופייני לבתי כנסת ויוצר את החיבור האסוציאטיבי לבית תפילה.
 
עיצוב פנים לבית מלון
סטודיו עיצוב חכם מתכנן ומבצע עיצוב פנים והום סטיילינג למלון בוטיק בר"ג. מדובר במלון בוטיק בן 3 קומות, שמעוצב באופן ייחודי בהתאם לצרכים ולחזון של בעליו: קומה אחת בסגנון הייטק, קומה אחת בסגנון צעיר וקומה אחת כוללת סוויטות בסגנון ארצות ועמים.
 
העיצוב בהתאם:
 בקומה הצעירה חדרים בסגנון ניו-יורק ולונדון עם תמונות הערים הגדולות ואווירה אורבנית תוססת
בקומת ההייטק – חדרים ישרים, מסודרים, בצבעי לבן ואפור ומשולבים במתכת
בקומת הארצות והעמים 5 חדרים מפוארים בסגנון רומאי, מרוקאי,הודי, יווני ויפני – כל אחד מהם עם חומרים ואביזרים מתאימים היוצרים את האווירה הנכונה ויוצרים מעבר מהיר "לעולם אחר"

 עיצוב פנים למלון בוטיק – שפה ויזואלית בינלאומית
שימוש נכון בחומרים, צבעים, צורות ואביזרים ייחודיים מעביר מסר ברור, המדבר בשפה בינלאומית המובנת לכל עין. עיצוב כזה מעניק משמעות וייחודיות לחלל המעוצב, יוצר אווירה והופך את הבילוי בחדר לחוויה של בילוי ונופש.
 


חולמים על עיצוב מושלם?
אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים
ונציג יצור איתכם
קשר בהקדם

חולמים על עיצוב מושלם? אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים ונציג יצור איתכם קשר בהקדם


לי אשבל- עיצוב חכם אדריכלות ועיצוב פנים

cube, cube, box, 3d, miscellaneous

074-767-94-15

phone2, phone, contact, telephone, support, call

lee@smartdesignarc.co.il

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

יוסי בנאי 42, ראש העין

location, location, map, marker, pin


גלריה

 


בלוג

 


מאמרים


מאמרים נוספים