מחדרי הלב לחדרי הבית

עיצוב פנים והום סטיילינג הם כר פורה ליצירתיות, מקוריות וסגנון אישי. ב"עיצוב חכם" אנחנו קשובים לפנטזיות של כל בני הבית, מבוגרים, בני נוער וילדים. לכל אחד מבני הבית יש צרכים שונים, תחביבים ואהבות שונות, כל אחד מבני הבית רוצה שאישיותו ואהבותיו ישתקפו בשטח הפרטי שלו וכולם ביחד רוצים ליהנות במשותף מה"שטחים הציבוריים" של הבית.
התפקיד שלנו הוא לדאוג שכל מי שמתגורר בבית, יחוש שיש לו ביטוי בבית ושכולם יחד יבלו בחלקים המשותפים למשפחה כולה מתוך תחושה של נוחות וביתיות.

אז איך עושים את זה?

לכל חדר יש נשמה משלו

אנחנו מתייחסים לעיצוב הבית משתי זוויות: הזווית האישית של כל אחד מבני הבית שבאה לידי ביטוי בחדר שלו: הורים ביחידת או סוויטת ההורים, ילדים – כל אחד בחדר הפרטי שלו, והזווית הנוספת היא הזווית השיתופית כלפי אזורים משותפים בבית – אותם אנו מתאימים לצרכים ולנוחות של כל בני הבית.
 
כך, למשל, הפכנו בית פרטי בן 3 קומות לבית נעים וחמים בסגנון טוסקנה. בתקרה עוברות קורות עץ, המטבח עשוי מעץ עם דוגמאות חרוטות בסגנון פרובאנס, בגינה מפוזרות פינות שאנטי הכוללות: נדנדות, ערסלים, ספות וירק. נוח, יפה ונעים ממש כאילו החיים הם חופשה ארוכה בתאילנד.
 
עם זאת, בחדרים התמונה שונה. לילדה שמחוברת לעולם הריקוד עיצבנו חדר בסגנון באלט: רצפת אפוקסי, מוט ריקוד ומראות, במה רב-שימושית המאפשרת לרקוד, משמשת כספריה ובשעות הערב נפתחת למיטה על ידי משיכת מגירה. זהו חדר קסום ויפהפה, שעושה לילדה טוב בלב, מאפשר לה לנצל את החדר לכל מאווייה ונוח ביותר לשימוש, לסידור ולניקוי.

"בסוף היום אני רוצה לחזור הביתה"
המשפט הזה הוא לא בגדר מובן מאליו. זה המוטו שמלווה אותנו בעשייה היום-יומית.
אנחנו לא יוצרים בתים בקו אחד. אנחנו לא עושים קופי-פייסט (copy and paste) בבתים שאנחנו מעצבים.
אנחנו משקיעים הרבה בעבודת התחקיר על בני הבית, לומדים להכיר אותם ואת מה שמדבר אליהם, ויוצרים לכל אחד מהם טריטוריה פרטית עם טביעת אצבע אישית.
אנחנו מעניקים לכל אדם בבית את הפינה שבה הוא ירצה לבלות את שעות הפנאי שלו כשהוא בטרנינג ונעלי בית והיא תשמש מקום בעדיפות ראשונה לאחר כל העיסוקים בחוץ: ביה"ס, אוניברסיטה, עסק או מקום העבודה.

בית זו לא קולקציית בגדים
עיצוב פנים של בית, צריך להתבצע בהתאמה אישית. זה מתחיל בחלוקת החללים הפנימיים באופן שייתן מענה לצרכים נרחבים של כל בני הבית ומסתיים בהום סטיילינג שצובע לכל אדם את חלקת אלוהים הקטנה שלו בצבעי נשמתו.
 
 


חולמים על עיצוב מושלם?
אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים
ונציג יצור איתכם
קשר בהקדם

חולמים על עיצוב מושלם? אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים ונציג יצור איתכם קשר בהקדם


לי אשבל- עיצוב חכם אדריכלות ועיצוב פנים

cube, cube, box, 3d, miscellaneous

074-767-94-15

phone2, phone, contact, telephone, support, call

lee@smartdesignarc.co.il

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

יוסי בנאי 42, ראש העין

location, location, map, marker, pin


גלריה

 


בלוג

 


מאמרים


מאמרים נוספים