מעצבת פנים דירות דופלקס

אם יש לכם דירה של 2 קומות (ואפילו יותר), אין ספק שאתם זקוקים לשירות של עיצוב פנים דירות דופלקס. מעצבת פנים דירות דופלקס תוכל להתרשם מהבית שלכם ולהעניק לכם שירות מקיף, במסגרתו תעצב כל קומה וחדר בנפרד אך גם תוודא שהקו העיצובי נשמר בין כל חלקי הדירה וכך נותנת לה תחושה ביתית ואחידה.

חשוב לבחור מעצבת פנים דירות דופלקס שיש לה ניסיון רב בדירות מהסוג הזה והיא מכירה את כל האתגרים הקיימים בתכנון עיצוב של מרחב מחיה גדול ומורכב כמו דירת 2 קומות. לכן, פנו למעצבת פנים דופלקס שבתיק העבודות שלה תוכלו למצוא דוגמאות מוצלחות לעיצוב מהסוג הזה.

מעצבת פנים דופלקס

כזה נוגע לעיצוב פנים דירות דופלקס הן רק סוג מסוים של מרחב מחיה ולרוב, למעצבת פנים דירות דופלקס יהיה ניסיון גם בעיצוב של דירות מסוגים אחרים: בתים פרטיים, דירות גן, דירות במגדלים וכדומה.

אחת הנשים המובילות בתחום היא לי אשבל, בעלת הסטודיו "עיצוב חכם". אשבל היא מעצבת פנים דירות דופלקס וחללי מגורים ועסקים מכל סוג ויש לה ניסיון רב בעיצוב הכולל את הפרטים הגדולים וגם הקטנים ביותר, שהשילוב ביניהם מביא לתוצאות יפהפיות. לכן, אם אתם מחפשים מעצבת פנים דופלקס פנו לאשבל ותוכלו ליהנות מיחס אישי ושירות מעולה, שבסופו של דבר יסייעו לכם להגשים את החלום ולהפוך את דירת הדופלקס שלכם לבית שתמיד רציתם שיהיה לכם.

עיצוב פנים דירות דופלקס

עיצוב פנים דירות דופלקס צריך לקחת בחשבון את השימושים השונים של כל קומה בבית והחדרים הכלולים בה. מעצבת פנים דירות דופלקס צריכה להכיר את מי שמתגורר בבית לעומק ולהבין מהם השאיפות של דיירי הבית ומה חשוב להם במיקום החדרים והעיצוב שלהם. את העיצוב הסופי מבצעת מעצבת פנים דופלקס גם בהתאם לטרנדים השולטים בעולם העיצוב ולכן, חשוב לבחור מעצבת פנים דירות דופלקס שמעורה בחידושים האחרונים.

עיצוב דופלקס

אשבל פיתחה שיטת עבודה המבטיחה כי עיצוב דופלקס וכל סוג של חלל מגורים ייעשה באופן הקל והמספק ביותר. היא מתחילה את התהליך עם היכרות מעמיקה של לקוחותיה, על-מנת להבין את הצרכים שלהם במלואם ולאחר מכן בונה את הקונספט של העיצוב ויוצרת קשר עם ספקים רלוונטיים, כולם נבחרו על-ידה בקפידה. סיום התהליך בסטודיו "עיצוב חכם" כולל הום סטיילינג והלבשת הבית, תוך תשומת לב מיוחדת לפריטים קטנים ודקורטיביים המשלימים את העיצוב כולו.
 
 


חולמים על עיצוב מושלם?
אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים
ונציג יצור איתכם
קשר בהקדם

חולמים על עיצוב מושלם? אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים ונציג יצור איתכם קשר בהקדם


לי אשבל- עיצוב חכם אדריכלות ועיצוב פנים

cube, cube, box, 3d, miscellaneous

074-767-94-15

phone2, phone, contact, telephone, support, call

lee@smartdesignarc.co.il

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

יוסי בנאי 42, ראש העין

location, location, map, marker, pin


גלריה

 


בלוג

 


מאמרים


מאמרים נוספים