מעצבת פנים דירות

בעולמה של מעצבת פנים דירות המרחב האולטימטיבי לעבודה, בשל הוורסטיליות הרבה שמתאפשרת בעבודה והאפשרות להגשים לאנשים חלומות ולהפוך את הבית שלהם לחלל מגורים מרהיב שנראה כאילו לקוח ממגזין אופנתי.

מעצבת פנים דירות גן למשל, יכולה לקחת לידיה דירה עם גינה גדולה ולקשר בין הפנים לחוץ בצורה מיוחדת שתדגיש את הייחודיות של כל מרחב אך גם תחבר ביניהם לכדי חלל אחיד. מעצבת פנים דירות להשקעה, תהפוך את הדירה למפתה ומזמינה, כדי למשוך שוכרים או רוכשים ולכן, חשוב להיעזר במעצבת פנים דירות לעיצוב כל סוג של דירה שברשותכם.

מעצבת פנים דירות גן

מעצבת פנים דירות גן נתקלת לעיתים באתגרים ש מעצבת פנים דירות סטנדרטית לא נתקלת בהן. בעיצוב דירות גן יש לקחת בחשבון גם את החלק החיצוני של הדירה – הגינה עצמה – שהיא לרוב מרווחת ופסטורלית. העיצוב של הגינה צריך לבוא לידי ביטוי בריהוט שבוחרים עבורה, הריצוף או הדשא הסינטטי שמתקינים בה ופריטים דקורטיביים כמו תאורה, חפצי נוי ועוד. לכן, חשוב לבחור ב מעצבת פנים דירות שיש לה ניסיון בהתמודדות עם סוג כזה של דירות והיא מעצבת פנים דירות להשקעה ולמגורים כולל המרחב הפנימי וכולל הגינה על כל המשתמע מכך.

מעצבת פנים דירות להשקעה

לי אשבל היא מעצבת פנים דירות גן ומעצבת פנים דירות להשקעה בעלת ניסיון רב בעיצוב חללי מגורים מכל הסוגים. כאמור, בעבודתה של  מעצבת פנים דירות הן לא החלל היחידי שהיא מתמודדת עמו ולאשבל ניסיון רב גם בעיצוב חללי עבודה, חנויות ועוד. בסטודיו "עיצוב חכם" משמשת אשבל כמעצבת פנים דירות והיא עובדת על-פי מודל עבודה ייחודי הבונה את תהליך העיצוב עד לפרטים הקטנים ביותר.

התהליך מתחיל מפגישה עם הלקוחות ובניית הקונספט העיצובי בהתאמה אישית לטעם שלהם, תוך הקפדה על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בשוק והיקשרות עם ספקים איכותיים שיכולים לתרום לגיבוש החזון לגבי עיצוב הדירה. אשבל מקפידה להעניק ללקוחותיה ליווי צמוד לאורך כל התהליך ובסופו מתקבלת דירה מעוצבת לעילא ולעילא.

מעצבת פנים דירות למכירה

כחלק מעבודתה, אשבל היא  גם מעצבת פנים דירות למכירה. דירות למכירה ניתן לעצב בצורה שתעניק להם מראה מחודש לחלוטין, או לבצע בהן הום סטיילינג קליל, המאפשר לרענן את החלל תוך שימוש בצבעים, טקסטורות ותאורה בצורה היוצרת אפקט מרשים ומלא סטייל. בכל מקרה, סטודיו "עיצוב חכם" מקפיד לעמוד בטרנדים החמים ביותר בעולם העיצוב.
 
 


חולמים על עיצוב מושלם?
אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים
ונציג יצור איתכם
קשר בהקדם

חולמים על עיצוב מושלם? אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים ונציג יצור איתכם קשר בהקדם


לי אשבל- עיצוב חכם אדריכלות ועיצוב פנים

cube, cube, box, 3d, miscellaneous

074-767-94-15

phone2, phone, contact, telephone, support, call

lee@smartdesignarc.co.il

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

יוסי בנאי 42, ראש העין

location, location, map, marker, pin


גלריה

 


בלוג

 


מאמרים


מאמרים נוספים