סטודיו לעיצוב דירות

סטודיו לעיצוב דירות הוא מקום המתעסק בעיצוב דירות למכירה ועיצוב דירות להשקעה מתוך הבנה כי עיצוב נכון של הנכס, בצורה טרנדית ואסתטית, תורמת גם לעלייה משמעותית בערך הכספי שלו וגם ליצירת אווירה ייחודית לבית, שהופכת אותו לנעימה עבור כל מי שמתגורר ומתארח בו.

אם אתם מחפשים סטודיו לעיצוב דירות, חשוב שתפנו למעצב שיש לו ניסיון רב בתחום ושיודע לעצב מגוון של דירות מכל הסוגים. מעצב כזה יוכל להתאים את העיצוב לטעם האישי שלכם ובו זמנית לוודא כי הוא תואם להלך הרוח הגלובאלי בתחום עיצוב הפנים וההום סטיילינג.

עיצוב דירות למכירה

דוגמה לסטודיו לעיצוב דירות ברמה גבוהה, שעוסק בעיצוב דירות למכירה, עיצוב דירות להשקעה וחללים נוספים הוא "עיצוב חכם" - סטודיו לעיצוב דירות של לי אשבל. עיצוב חכם נותן מענה לקהל יעד רחב, המעוניין בעיצוב איכותי ומתוחכם לחללים שונים. הסטודיו עובד ברוב חלקי הארץ ומשרת בעלי בתים בכל גודל, במטרה ליצור עבורם מרחב שניכר שיש בו תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר והוא יוצר תחושה ביתית ונעימה. תהליך העבודה נעשה בשלבים קבועים ומסודרים ותוך התאמה אישית, על-מנת להעניק את התוצאה הטובה ביותר, הן מבחינת נראות סופית של הבית והן מבחינת התקציב של הלקוחות.

עיצוב דירות להשקעה

עיצוב דירות להשקעה הוא תחום בפני עצמו ולכן, סטודיו לעיצוב דירות דוגמת "עיצוב חכם" של לי אשבל, מעניק לכך תשומת לב מיוחדת. דירות להשקעה צריכות להיות מעוצבות באופן מזמין, כדי שימשכו שוכרים פוטנציאליים. התהליך דומה לעיצוב דירות למכירה אך שונה בכך שהוא מתאים את הדירות לאפשרות של שכירות ולא רק לקנייה, מה שבא לידי ביטוי בפרטים הגדולים והקטנים והתקשרות עם בעלי מקצוע וספקים אמינים וזריזים, שיוכלו לספק ריהוט, ריצוף, כלים סניטריים ועוד, באיכות ללא פשרות ושירות בסטנדרטים גבוהים.

מומלץ לכל מי שקונה דירה להשקעה להיעזר בשירות של סטודיו לעיצוב דירות, שיוכל להעניק לבית ייחודיות עיצובית לצד פרקטיות, שני אלמנטים בולטים ששוכרים מעוניינים ליהנות מהם בדירה שלהם.

עיצוב דירות דופלקס

גם עיצוב דירות דופלקס הוא תחום מובחן בעולם ההום סטיילינג וזאת משום שלדירות אלו אתגרים בפני עצמם. הקומות השונות של הבית צריכות להיות מעוצבות כל אחת בצורה מעניינת ומרהיבה, אך גם להשתלב זו עם זו בצורה הרמונית שתעניק לחלל כולו תחושה של אחידות ותבטא את הקשר בין הקומות לצד השוני באווירה של החדרים השונים.

 
 


חולמים על עיצוב מושלם?
אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים
ונציג יצור איתכם
קשר בהקדם

חולמים על עיצוב מושלם? אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים ונציג יצור איתכם קשר בהקדם


לי אשבל- עיצוב חכם אדריכלות ועיצוב פנים

cube, cube, box, 3d, miscellaneous

074-767-94-15

phone2, phone, contact, telephone, support, call

lee@smartdesignarc.co.il

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

יוסי בנאי 42, ראש העין

location, location, map, marker, pin


גלריה

 


בלוג

 


מאמרים


מאמרים נוספים