עיצוב בית חדש

עיצוב בית חדש הוא תמיד תהליך מרגש במיוחד. בעיצוב בית חדש יש הזדמנות לחדש ולרענן ואפילו להעז ולהפתיע עם עיצוב אדריכלי לבית שהוא שונה מכל מה שהכרתם עד כה והוא הופך את הבית לחלל ייחודי המשקף את הטעם האישי שלכם ואת הדרך בה אתם תופסים את המציאות הביתית.

עיצוב פנים בית פרטי הוא אחת ההזדמנויות הטובות ביותר להעניק מראה שונה ולהכניס אליו אלמנטים שלא היו בו בעבר, משום שבית פרטי הוא לרוב גדול יותר מדירה בבית דירות ולכן האפשרויות בו הן הרבה יותר מגוונות.

עיצוב פנים בית פרטי

כאמור, בתחום של עיצוב פנים בית פרטי הוא אחד המקומות שבעלי מקצועי הכי אוהבים לעצב. לקראת עיצוב בית חדש, פרטי או מכל סוג אחר, הדבר החשוב ביותר הוא למצוא איש מקצוע שאתם מתחברים אליו, מכל היבט שהוא. כל אדריכל פנים יוכל לבצע עבורכם עיצוב אדריכלי לבית, אך רק מי שבאמת יתחבר לשאיפות והצרכים שלכם ויטרח להכיר אתכם לעומק כדי לדעת באיזו אופן אתם תופסים את ההווי הביתי, יוכל לעבור אתכם תהליך של עיצוב בית חדש שהוא לא רק מסעיר ומרגש, אלא גם שהתוצאה בסופו היא טובה יותר מכל מה שאי פעם חלמתם עליו.

עיצוב אדריכלי לבית

עיצוב אדריכלי לבית ובמיוחד עיצוב בית חדש, צריך להביא בחשבון מספר גדול של אלמנטים, שצריכים להתחבר כולם יחד לאמירה אחת ברורה. אחד המקומות המובילים בישראל לעיצוב בית חדש הוא סטודיו "עיצוב חכם" של לי אשבל, מעצבת ואדריכלית פנים בעלת ניסיון רב בעיצוב פנים בית פרטי, עיצוב דירות גן ודופלקס, חללי עבודה, אולמות אירועים ועוד. ב "עיצוב חכם" מעניקה אשבל שירות לקהל מגוון השואף לקבל שירותי עיצוב מעולים, בתהליך עבודה שמגלם בתוכו את שיא המקצועיות לצד יחס וליווי אישי.

מעצבת בתים

כאמור, לי אשבל מ "עיצוב חכם" היא הרבה יותר ממעצבת בתים. ההשכלה שלה בתחום אדריכלות פנים מאפשרת לה לעצב בתים לאורכם, לרוחבם ולעומקם ואף להציע שינויים מבניים מורכבים, מעבר לפן האסתטי עצמו.

את העיצוב וההום סטיילינג משלימה אשבל עם כשרון מיוחד לעיצוב חללים באופן שגורם להם להיות ייחודיים ומעניינים, לצד שמירה על נוחיות מקסימלית ופרקטיות שמתבקשת בחיי היום יום בבית. אשבל מעצבת את הבתים תוך הבנה מעמיקה של צרכי הלקוחות ויוצרת חדרים שכל אחד מהם עומד בפני עצמו וביחד הם מושלמים כבית אמיתי.
 
 


חולמים על עיצוב מושלם?
אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים
ונציג יצור איתכם
קשר בהקדם

חולמים על עיצוב מושלם? אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים ונציג יצור איתכם קשר בהקדם


לי אשבל- עיצוב חכם אדריכלות ועיצוב פנים

cube, cube, box, 3d, miscellaneous

074-767-94-15

phone2, phone, contact, telephone, support, call

lee@smartdesignarc.co.il

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

יוסי בנאי 42, ראש העין

location, location, map, marker, pin


גלריה

 


בלוג

 


מאמרים


מאמרים נוספים