עיצוב בתים פרטיים

בית זה הרבה יותר מארבעה קירות ותשתית, כדי שבית יהפוך ל'בית' במלוא מובן המילה צריך להשקיע הרבה מחשבה ועבודה (וכן, גם כסף). זה, בדיוק, התפקיד של אדריכלי הפנים, ובהקשר הזה אין ספק שהזירה הכי מעניינת ומאתגרת היא זו של עיצוב בתים פרטיים.

ביתי הוא מבצרי
גולת הכותרת בהקשר הזה היא עיצוב בתים פרטיים. בשונה מדירה בבניין מגורים, לבית פרטי יש קיום עצמאי ואוטונומי והוא בדרך כלל נהנה מחצר צמודה. זה מייצר הזדמנות לעצב מרחב שלם באופן 'הוליסטי', אבל כדאי לעשות את זה נכון. עיצוב בית פרטי דורש מהאדריכל שאחראי על הפרויקט סט כישורים רחב במיוחד. הוא נדרש לסוגיות של קונסטרוקציה וטיפול במעטפת החיצונית של המבנה וחשוף יותר לפיקוח וביקורת של רשויות התכנון העירוניות (דבר שכמעט לא קורה בתכנון דירה בבניין מגורים) ונדרש לתת מענה לסוגיות של עיצוב נוף ובניית חיבור חכם בין חוץ לפנים.

למרות שהרבה פעמים אדריכל הפרויקט יגייס מומחים לעיצוב נוף וגננות, העובדה שישנה חצר יכולה לפתוח אפשרויות תכנון חדשות שמאפשרות ניצול מרב של שטחי החוץ. אך למרות שהפוטנציאל העיצובי של בית פרטי עצום, גם האתגרים והמכשולים עלולים להיות לא פשוטים. לכן, כשמדובר בעיצוב בתים פרטיים, בחירת אדריכל הפנים לפרויקט היא לא משהו שמומלץ להתפשר עליו.


מביאה מעטפת כוללת לכל פרויקט
מי שכבר שנים רבות מתמחה בעיצוב של בתים פרטיים היא אדריכלית הפנים לי אשבל מייסדת חברת 'עיצוב חכם'. אשבל שפועלת בזירת העיצוב הישראלית כבר למעלה מעשור, מביאה גישה הוליסטית רעננה של One Stop Shop לעיצוב פנים. כך שמי שבוחר בלי אשבל לעיצוב הבית הפרטי מסיר מעצמו הרבה כאבי ראש. שם המשחק שלה הוא 'אחריות כוללת, עד רמת המצעים'. כאשר אשבל לוקחת פרויקט היא בדרך כלל גם תבחר את הספקים, הקבלנים ואנשי המקצוע ותנהל ביד רמה את כל התהליך.

מגיבוש הקונספט מול בעלי הנכס, הסכמה על מסגרת תקציבית, יצירת תכניות מפורטות וכתב כמויות וכמובן ניהול העבודה ובחירת האביזרים. בהקשר הזה יש ללי אשבל יתרון ייחודי. היא זיהתה את הצורך בשוק, ביצעה מחקר מקיף ולפני כמה שנים החלה להביא מוצרי ריהוט מיוחדים ואיכותיים מסין. העובדה הזו מאפשרת לה גמישות מלאה ופיקוח כבר בשלב הייצור. זה גם חוסך ללקוחות שלה את פערי התיווך או במילים אחרות – חוסך להם הרבה מאוד כסף.
 


חולמים על עיצוב מושלם?
אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים
ונציג יצור איתכם
קשר בהקדם

חולמים על עיצוב מושלם? אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים ונציג יצור איתכם קשר בהקדם


לי אשבל- עיצוב חכם אדריכלות ועיצוב פנים

cube, cube, box, 3d, miscellaneous

074-767-94-15

phone2, phone, contact, telephone, support, call

lee@smartdesignarc.co.il

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

יוסי בנאי 42, ראש העין

location, location, map, marker, pin


גלריה

 


בלוג

 


מאמרים


מאמרים נוספים