עיצוב פנים דירות להשכרה

לכאורה, עיצוב פנים דירות להשכרה נראה מיותר. דירות להשכרה הן בדרך כלל יחידות דיור לטווח קצר יחסית וגם אם מדובר בחוזי שכירות המתחדשים מדי שנה, רוב הסיכויים שהדיירים יתגוררו במקום פחות זמן מאשר דיירים שקונים דירה לשנים רבות.
אולם למעשה, עיצוב פנים דירות להשכרה אינו נופל בחשיבותו מתחומים כמו עיצוב פנים דירות למכירה ועיצוב פנים דירות להשקעה. יותר מזה, השקעה בדירה להשכרה תעלה את הערך שלה בעיני השוכרים ותסייע לחתימת חוזה שכירות מהר יותר מדירה מוזנחת ולא אסתטית.

עיצוב פנים דירות למכירה

כשם שעיצוב פנים דירות להשכרה מעלה את הערך שלהן והשווי וניתן לגבות עבורן סכומי כסף גדולים יותר, כך גם המצב בעיצוב פנים דירות למכירה. השקעה אסתטית בדירה על-מנת שתהיה גם יפה וגם נוחה למגורים, תגרום למכירה מהירה יותר, מה שכמובן עדיף עבור המוכרים שלהוטים למכור את הנכס.

סטודיו "עיצוב חכם" של לי אשבל עוסק בדיוק בתחום הזה, של עיצוב פנים דירות להשכר ועיצוב פנים דירות להשקעה ולמכירה. באמצעות תהליך עבודה קפדני, המתחיל בפגישה עם הלקוחות והבנה מעמיקה של צרכיהם ודרישותיהם, מצליחה אשבל לעצב כל דירה באופן ייחודי ומרהיב ולהעניק לכל חדר בחלל אווירה ביתית המקדמת תהליכי השכרה ומכירה.

עיצוב פנים דירות להשקעה

כחלק מתהליך עיצוב פנים דירות למכירה מתייחסת לי אשבל מסטודיו "עיצוב חכם" גם אל כל חדר כשלעצמו וגם כחלק מבית אחד, הרמוני ושלם. אשבל עוסקת בעיצוב פנים דירות להשכרה בתקציבים משתנים כמו גם בעיצוב פנים דירות להשקעה כולל דירות יוקרה, וילות, דופלקסים ועוד.

הניסיון הרב שלה בעיצוב פנים דירות להשכרה ולמכירה, כמו גם הידע הנרחב שלה בתחום אדריכלות פנים, מאפשר לה להעניק ללקוחותיה שירות מלא מתחילת התהליך ועד סופו. בנוסף, מסייעת אשבל במציאת ספקים לריהוט הבית, קבלני שיפוצים ועוד, המגיעים מתוך מאגר בעלי מקצוע מוכר ואמין שמסייע במימוש החזון לגבי הדירה והפיכת התהליך לפשוט ונעים.

עיצוב דירות פנים

בסופו של דבר, לא משנה איזה סוג של דירה יש לכם, עיצוב דירות פנים הוא עבודה למעצב מקצועי בלבד. לכן, חשוב שתעבדו עם מעצבים שאתם סומכים עליהם, שמגיעים עם המלצות וניסיון ואתם יכולים לבטוח בהם שיספקו לכם את התוצאות הטובות ביותר שיש, תוך התחשבות מלאה בתקציב העומד לרשותכם וברצונות שלכם בתור מי שמתגורר בדירה וצריך ליהנות מכל החדרים בה בכל יום מחדש ולאורך זמן.
 
 


חולמים על עיצוב מושלם?
אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים
ונציג יצור איתכם
קשר בהקדם

חולמים על עיצוב מושלם? אני כאן כדי להגשים לכם אותו!

 מלאו את הפרטים ונציג יצור איתכם קשר בהקדם


לי אשבל- עיצוב חכם אדריכלות ועיצוב פנים

cube, cube, box, 3d, miscellaneous

074-767-94-15

phone2, phone, contact, telephone, support, call

lee@smartdesignarc.co.il

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

יוסי בנאי 42, ראש העין

location, location, map, marker, pin


גלריה

 


בלוג

 


מאמרים


מאמרים נוספים